WIECZÓR PANIEŃSKI


A CO Z WIECZOREM PANIEŃSKIM?
To proste - wynajmi PMM Studio!Wieczór panieński jest pożegnaniem stanu wolnego.
Jednocześnie stanowi doskonałą okazję dla Panny Młodej do tego by móc choć na chwilę się oderwać od stresujących przygotowań do ślubu i mocno poszaleć właśnie w naszym PMM Studio .

Czym jest wieczór panieński w PMM Studio?
To niezapomniany czas spędzony w Naszym gronie, wśród muzyki relaksacyjnej, upiększających zabiegów i blasku świec. To właśnie dla Ciebie EKIPA PMM Studio zopiekuje się Wami przez cały czas.
Nasza wyjątkowa ekipa Kosmetyczek, Wizażystki i Eksperta Medycyny estetycznej doradzi w wyborze zabiegów  i sprawi, aby ukoić wasze zmysły, zadbać o urodę, po to aby to była szalona i niepowtarzalna noc!
PMM  Studio sprawi, że na długo nie zapomnicie tej nocy !!

 

Nasz Program na wieczór panieński to:
szampan, candy bar, kosze owoców, lekkie przekąski, nastrój przy świeach, muzyka relaksacyjna, kursy wizażu oraz doskonałe zabiegi upiększająco - relaksacyjne specjalnie dobrane dla każdej z uczestniczek oraz dla przyszłej Panny Młodej.
Każda z Pań może skorzystać z szerokiej gamy zabiegów,ciekawej metamorfozy paznokci, makijażu profesjonalnego lub innych zabiegów znajdujących się w Naszej ofercie.
To wszystko to dopiero początek cudownego wieczoru lub po prostu okazja do wspólnego przygotowania się na szaloną noc i zabawę na całego !!

 

Jesteśmy otwarte na wasze propozycję, możemy wynając fotografa czy zorganizować transport LIMUZYNĄ z PMM Studio do dalszych punktów wieczoru.
Pomysłów jest wiele!
Pozwól Nam spełnić Wasze marzenia!

Koszt tekiego wieczorku panieńskiego zależy od wyboru atrakcji na ten szczególny wieczór. Cena jest również uzależniona od czasu trwania, gdyż PMM Studio zostanie zamknięte na tę specjalną okazję.

W celu uzgodnienia ceny i uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny 739-002-201 lub e-mail pmmstudio@pmmstudio.pl , a ponadto zapraszamy do Nas na ulice Katowicka 11/U24 w Poznań.