MODELOWANIE SYLWETKI


MODELOWANIE SYLWETKI

tj. skuteczna walka z cellulitem i depozytami tłuszczowymi
Zabieg został opracowany przez nasze studio.
Polega na połączeniu dwóch niezawodnych zabiegów w jedną serię.

Pierwszym z tych zabiegów jest LIPOLIZA INIEKCYJNA - polega na podaniu do tkanki tłuszczowej preparatu , który ma działanie wyszczuplające i antycellulitowe.
Preparaty z kofeiną, L-karnityną i fosfatydylocholiną wspomagają proces spalania i rozpuszczania adipocytów tłuszczowych.
Dzięki owym rozpuszczalnikom użytym podczas lipolizy iniekcyjnej zwiększa się płynność i przenikliwość błon adipocytów, wspomagających tym samym uwalnianie cząsteczek lipidowych. Dzieje się tak dzięki właściwościom emulsyfikacyjnym fosfatydylocholiny, która rozpuszcza komórki tłuszczowe oraz przyspiesza jego metabolizowanie i aktywny transport z organizmu.
Lipoliza powinna być wykonana w serii 3 zabiegów, w odstępach trzy tygodniowych.

Drugim zabiegiem jest MASAŻ ANTYCELLULITOWY, który pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Masaż ten ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.
Masaż trwa ok. 20 minut, powinien być wykonywany seriach 10-12 zabiegów, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni.

 

Wskazania:
* miejscowe depozyty tłuszczu (podwójny podbródek, bryczesy itp.)
* cellulit
* obrzęki limfatyczne

Przeciwwskazania:
* ciąża
* żylaki i wenektazje
* podwyższona temperatura ciała
* zaburzenia krzepliwości krwi
* menstruacja
* przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry
* wysiękowe zapalenie stawów
* obrzęki niewiadomego pochodzenia
* gruźlica
* nowotwory

Efekty:
* wyraźna poprawa jakości skóry
* zmniejszony obwód części ciała
* znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit nawet w 100% (wszystko uzależnione jest od fazy cellulitu w której znajduje się klientka podczas rozpoczęcia kuracji)

Synergistyczne działanie tych zabiegów daje satysfakcjonujące rezultaty (pod warunkiem, że klienci trzymają się naszych zaleceń).