MANICURE


 

 

Masz już dosyć rozdwajających się paznokci?
Nie możesz poradzić sobie z wysuszoną skórą dłoni?
Potrzebujesz oryginalnego zdobienia?
Chcesz mieć zupełnie inny kształt paznokci?
A może po prostu chcesz rozluźnić swoje spracowane dłonie?

To świetnie trafiłeś!

 Zapewnimy Ci kompleksową opiekę nad Twoimi dłońmi!

Naturalne kosmetyki bez parabenów i silnych konserwantów zmienią Twoje dłonie w JEDWAB.
Szeroki wachlarz zdobień artystycznych, bogata wyobraźnia i precyzja w wykonaniu pozwala nam na stworzenie czegoś wyjątkowego dla każdego Klienta.

Zajrzyj do nas już dziś.


Biologiczny - polega na usunięciu obrąbka naskórkowego nadpaznokciowego przy użyciu specjalnego preparatu z Alfa-hydroksykwasem i patyczka z drewna różanego oraz na skróceniu paznokci i korekcie kształtu.

Cążkowy - przy użyciu cążek usuwany jest obrąbek naskórkowy nadpaznokciowy oraz korygowany jest kształt i długość paznokci.

SPA- polega na:
         - Skróceniu i korekcie kształtu paznokci
         - Moczeniu dłoni w specjalnych solach leczniczych
         - Peelingowaniu dłoni
         - Usunięciu obrąbka naskórkowego nadpaznokciowego
         - Specjalistycznej pielęgnacji indywidualnie dobranej do potrzeb dłoni
         - Pełnym masażu dłoni
         - Pomalowaniu odżywką bądź lakierem w zależności od upodobań

Japoński - zalecany jest szczególnie osobom, których paznokcie są łamliwe, kruche, rozdwajające się lub mają porowatą strukturę. Jest to odżywczy manicure, który zawiera witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z Morza Japońskiego. Zabieg polega na wykonaniu manicure biologicznego i na wpolerowaniu składników odżywczych w płytkę paznokcia. Efektem jest naturalny połysk, utrzymujący się przez około 2 tygodnie.

Hybrydowy – jest to manicure wykonywany specjalnymi lakierami, które różnią się od „zwykłych lakierów” tym, że są połączeniem właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Podczas zabiegu wykonywany jest pełny manicure, nałożenie lakieru i utwardzenie go w lampie UV. Zabieg charakteryzuje się głównie doskonałą trwałością, niezmiennością nasycenia koloru i połysku. Paznokcie nie kruszą się i nie odpryskują.

Światłoutwardzalny (Żelowy) – jest to manicure, który przy pomocy specjalnych żeli i lampy UV utwardza płytkę i tworzy piękny manicure utrzymujący się nawet do trzech tygodni. Przy pomocy żeli możemy również przedłużać naturalną płytkę.
 
Akrylowy- to manicure, który przy pomocy pudru akrylowego i specjalnego liquidu upiększa płytkę paznokcia bez użycia lampy UV. Przy pomocy akrylu możemy również przedłużać naturalną płytkę.

  

ZDOBIENIA:

Lakierami

Hybrydowe

Akrylowe

Russian Style - jest bardzo awangardową stylizacją paznokci, zazwyczaj na bardzo długich paznokciach. Ten rodzaj upiększania paznokci charakteryzuje bogate zdobnictwo, można by nawet powiedzieć przepych z dużą ilość złota.To właśnie Russian Style tworzy trójwymiarowe zdobienia (3D).

One Stroke - to prosta metoda malowania niepowtarzalnych wzorów, głównie florystycznych jednym pociągnięciem pędzla (malowanie liści, kwiatów, traw, owoców itp.).
Rapido Art / Stylograf - zdobienia przy użyciu rapidografu. Bardzo precyzyjne zdobienia, graficzne. Cienkie linie dają mozliwość idealnego wykończenie każdego zdobienia.


REKONSTRUKCJA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ
Rekonstruowanie płytki zazwyczaj obgryzionej, krótkiej.

ZABIEGI PIELĘGNACYJNO-ODŻYWCZE DŁONI są to:

Zabiegi parafinowe
Masaże
Zabiegi odmładzające

ONE TOUCH – jest to metoda, która tworzy powłokę ochronną nałożoną na naturalne paznokcie. Wszystko po to, aby przedłużyć trwałość nadłamanego paznokcia.

 

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA