MAKIJAŻ PERMANENTNY


 

 Contour Make-up służy przede wszystkim zatuszowaniu niedoskonałości twarzy. Nie maluje jej lecz podkreśla w sposób naturalny kontury. Można nim skorygować kształt ust - powiększyć je, wyrównać brak symetrii, wzmocnić czerwień warg kolorem zbliżonym do naturalnego lub bardziej ekstrawaganckim. Można również podkreślić kontur oczu. Zagęszczenie linii rzęs są prawie niewidoczne, ale sprawiają, że oczy nabierają wyrazistości. Korekty wymagają też często brwi - niesymetryczne, opadające, zbyt cienkie, przerzedzone. Taki makijaż sprawdza się także świetnie w maskowaniu defektów skóry - plam pigmentacyjnych, blizn, przebarwień.
To świetne rozwiązanie dla kobiet, które rano cierpią na brak czasu. Idealne rozwiązanie dla uprawiających sporty wodne (tusz fatalnie się rozmazuje), planujących długi pobyt w szpitalu. Ratunek dla osób pozbawionych brwi czy rzęs po chemioterapii, jak również dla wszystkich, którzy nie lubią lub nie mogą się malować z powodu uczuleń.

 

Przeznaczony dla alergików na kosmetyki kolorowe, dla osób które noszą okulary, dla sportowców
Wprowadzam w warstwę naskórka mineralne, hypoalergiczne barwniki zapewniające trwałość i naturalność makijażu.


Przeciwwskazania

Ciąża, infekcja, łuszczyca, cukrzyca, osoby przyjmujące leki sterydowe, przebyte choroby gałki ocznej, tendencja do stanów zapalnych spojówki, tendencja rodzinna do odwarstwiania siatkówki, niska krzepliwość krwi, spierzchnięte usta.

 

 

 

   
   
   

 

 

Przed zabiegiem :

- nieużywamy odżywek do rzęs ponad tydzień przed pigmentacją kresek
Przed zabiegiem wspólnie z klientką określam kształt i linie które będą korygowane oraz dobieram kolor barwnika uwzględniając typ urody, kolorystykę skóry, oczu i włosów.

 

Zabieg:

Korzystając tylko z wysokiej jakości mineralnych barwników, najnowocześniejszej aparatury i 13 rodzajów modułów higienicznych (igieł) dostosowanych do wrażliwości i typu skóry klientki mają Panie pewność, że wykonana usługa będzie na bardzo wysokim poziomie.
Na życzenie klientki stosuję środki znieczulające.

 

Po zabiegu : 
Choć w trakcie zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia, a nawet obrzęku skóry, takie objawy ustępują szybko i następnego dnia można iść do pracy. Dwa dni po wizycie u linergistki skóra zaczyna się złuszczać i trzeba traktować ją preparatami nawilżającymi. Twarz należy myć tylko wodą lub mleczkiem i tonikiem. 

 Należy pamiętać,że zabarwienie makijażu jest intensywne, nawet przy doborze naturalnych kolorów i w trakcie 4-7 dni miejsce pigmentowane ulega niewielkiemu złuszczeniu.

Klientka otrzymuje szczegółowe wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry po mikropigmentacji.
Właściwa pielęgnacja po zabiegu ma duży wpływ na osadzenie się barwnika w skórze.