FARMONA


„Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna"

Oskar Wilde

Przyjdź do nas i odkryj tajemnicę Twojego piękna. Zaufaj nam, a pokażemy Tobie, ile piękna w sobie masz. Naszymi klientkami są kobiety, które chcą wyglądać atrakcyjnie zarówno w dniu codziennym, jak i w wyjatkowych momentach życia. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, samopoczucie, lub sprawić komuś wyjątkowy prezent, zapoznaj się z naszą ofertą i nie zwlekaj, „daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym swoim życiu." My wiemy jak zadbać o Twoje zdrowie i urodę.

HIT OD FARMONY
- idealny po lecie -
Zabieg ANTI POLLUTION przeznaczony jest dla
skóry szarej, niedotlenionej i zmęczonej.
Anti Pollution szczególnie zalecany dla osób żyjących w zanieczyszczonym środowisku, narażonych na stres, promieniowanie UV, długo przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, a także palących papierosy.

EFEKTEM DZIAŁAŃ jest
- dotlenienie skóry,
- przywrócenie funkcji receptora witaminy D,
- nawilżenie,
- regeneracja i oczyszczenie,
- wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej skóry - TEWL.

Zabieg liftingująco-odbudowujący SKALPEL ze Smoczą Krwią czyli bezinwazyjna redukcja zmarszczek.

 

Wiek nie odzwierciedla prawdziwej dojrzałości skóry, bo kobiety nie są równe jeśli chodzi o jej starenie się. Unikalna i innowacyjna formuła zabiegu, oparta na wyjątkowej kombinacji składników aktywnych w wsokim stężeniu, rekomendowana jest dla wszystkich potrzeb różnych typów skóry dojrzałej.
Składniki aktywne:

Sok Smocza Krew – zwiększa o 40% stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elasyny. Bogaty w polifenole jest najlepszym znanym dzisiaj antyoksydantem, spowalnia oznaki starzenia. Szybko regeneruje skórę i skutecznie wspomaga jej odbudowę.

High Protection Cell System – oparty na aktynym Bio-krzemie, który uczesniczy w biosyntezie kolagenu, podstawoego składnika tkanki łącznej. Wzmacnia struktrę skóry, przywaca jej utraconą jędrność, spoistość i sprężytość. Zwiększa elastyczność ścian naczyń kwionośnych zmniejsza przepustowość naczyń włosowatych oraz przyspiesza rocesy egeneracji.

Flash Tense Plus – wzmacnia integralność połączenia skórnonaskórkowego. Wyraźnie i długorwale liftinguje skórę. Poprawia wyrazistość konturu twarzy.

Ceramidy – odbudowuja barierę hydrolipidową skóry zapobiegając odwodnieni i przesuszeni naskóka.

Koenzm Q10 – akywizuje skórę zmęczoną, pobudza jej metabolizm, przyspiesza odnowę biologiczną skóry.

Efekty:

- intensywnie regeneruje, odbudowuje i wzmacnia skórę,

- przywraca skórze właściwą gęstość i zdolności podtrzymujące,

- odczuwalnie liftinguje, wyraźnie wygładza,

- doskonale nawilża, wzmacnia sprężystość i elastyczność,

- spowalnia oznaki starzenia,

- aktywizuje skórę zmęczoną,

- uszczelnia barierę hydrolipidową – chroni przed odwodnieniem i przesuszeniem naskórka,
- zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami.

NEUROLIFT +
PIELĘGNACJA DERMO-LIFTINGUJĄCA

Specjalistyczna, kompleksowa pielęgnacja dermo-liftingująca zainspirowana efektami prestiżowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Głównym jej zadaniem jest wygładzenie skóry i poprawa jej jędrności, a także regeneracja i podtrzymanie efektów po po zabiegach dermo kosmetycznych. Pielęgnacja opracowana z myślą o kobietach około 40 roku życia, które pragną efektywnej i szybkiej poprawy stanu skóry.


Składniki aktywne zastosowane w linii:
Neuropeptide - neuroaktywny peptyd nowej generacji ograniczający skurcz mięśni prowadzący do powstawania zmarszczek mimicznych.
Lifting 4D - specjalna, unikalna trójwymiarowa siateczka dająca natychmiastowy, widoczny i odczuwalny efekt liftingu. Poprzez wzmocnienie struktur porowatych na każdym poziomie skóry, działa ekspresowo, dając zauważalną poprawę owalu twarzy, napięcia i naprężenia skóry.
Hyaluron Filler - mikrosfery usiecowanego kwasu hialuronowego, które niezwykle skutecznie wypełniają linie i zmarszczki zaledwie w ciągu godziny, zapewniając ich spłycenie, a także długotrwałe i głębokie nawilżenie.
Botanic Cellular Complex - kompleks roślinnych komórek macierzystych będących stymulatorem wzrostu komórkowego. Pobudza produkcję kolagenu i elastyny oraz chroni przed ich degradacją i wspomaga odnowę.
Matrykiny - niskocząsteczkowe peptydy biomimetyczne mające zdolność przyspieszania odnowy tkankowej skóry. Poprawiają własności biomechaniczne skóry, stymulują aktywność fibroblastów oraz ziększają jej jędrność i elastyczność.

Efekty:
- natychmiastowy efekt liftingu,
- spłycenie zmarszczek,
- nawilżenie i regeneracja skóry,
- wyraźna poprawa jędrności i elastyczności skóry,
- poprawa ogólnego wyglądu i kondycji skóry,
- zahamowanie procesów powstawania i pogłębiania się zmarszczek mimicznych,
- poprawa owalu twarzy.