L'OREAL PROFESSIONEL


L'Oréal Professionnel


to marka profesjonalnych produktów fryzjerskich do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. L'Oréal Professionnel kreuje trendy fryzjerskie i współpracuje z fryzjerami na całym świecie. 

 

 

 

INOA
to rewolucyjna koloryzacja utleniająca, bez amoniaku i drażniącego zapachu, która pozwala na uzyskanie głębokiego i jednolitego koloru. INOA umożliwia rozjaśnienie włosów do 3 tonów, przyciemnienie ich oraz pokrycie do 100% siwych włosów. INOA to aż 85 wyjątkowych odcieni - od bogatych, magnetycznych brązów, przez intensywne, zmysłowe czerwienie i miedzie, po wyrafinowane i lśniące blondy.
Koloryzacja idealna dla przyszłych mam.

 

 

NATURALNY KOLOR BEZ EFEKTU ODROSTU
Marzysz, by Twoje włosy naturalnie lśniły? Pragniesz rozpocząć swoją pierwszą przygodę z niezwykle delikatną koloryzacją bez amoniaku? Chciałbyś by kolor Twoich włosów został subtelnie zmieniony bez efektu odrostu? Lubisz zmieniać kolor bawiąc się nowymi refleksami? A może chciałbyś w dyskretny sposób ukryć pierwsze siwe włosy?

Zapytaj Naszego fryzjera o pielęgnacyjną koloryzację DIA.


W naszej ofercie znajdzie się też coś wyjątkowego dla Panów.

Cover 5'

Odśwież wygląd w 5 minut z usługą Cover 5' aby w naturalny sposób zatuszować siwe włosy.
COVER 5’ jest żelem bez amoniaku wzbogaconym o Incell, dzięki któremu wzmocniona zostaje naturalna ochrona włosów wobec czynników zewnętrznych. Usługa COVER 5’ posiada cztery zalety, które spełniają potrzeby mężczyzn.
Szybkość: tylko w 5 minut.
Dyskrecja: ten pieniący się szampon aplikuje się podczas mycia głowy.
Naturalny efekt: bardzo naturalny rezultat, bez sztucznych refleksów lub odrostów.
Męskość: 6 specjalnie opracowanych odcieni

 

 

  

Potrzebujesz fryzjera - eksperta w koloryzacji do stworzenia idealnego blondu?
Dobrze trafiłaś!
Kompletna gama produktów do dekoloryzacji i rozjaśniania włosów od L'Oréal Professionnel , którą mamy w Naszym Studio pozwoli nam osiągnąć najmodniejsze looki dla każdego rodzaju włosów - od pasemek przez balejaże, aż do blondu.