LES FLEURS D'O


Les Fleurs D'O ❤


to marka profesjonalnych produktów fryzjerskich do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów.  Kreuje trendy fryzjerskie i współpracuje z fryzjerami na całym świecie. Najlepsza Włoska marka do profesjonalnej stylizacji włosów.


MASZ ŻÓŁTY NIEPORZĄDANY KOLOR?!

FARBA Les Fleurs D'O ❤ ZNIWELUJE ODCIEŃ BEZ UPRZEDNIEGO ROZJAŚNIANIA ❤

 

100% KRYCIA SIWYCH WŁOSÓW!


Les Fleurs D'O ❤ idealne dla osób z alergią oraz kobiet w ciązy OSOBY Z ALERGIĄ produkty pozbawione przykrego zapachu - oferujemy tylko zapachy kwiatowe ;)

 

 

 

Les Fleurs D'O
to rewolucyjna koloryzacja utleniająca, bez amoniaku i drażniącego zapachu, która pozwala na uzyskanie głębokiego i jednolitego koloru. Umożliwia rozjaśnienie włosów do 3 tonów, przyciemnienie ich oraz pokrycie do 100% siwych włosów.To aż 85 wyjątkowych odcieni - od bogatych, magnetycznych brązów, przez intensywne, zmysłowe czerwienie i miedzie, po wyrafinowane i lśniące blondy.
Koloryzacja idealna dla przyszłych mam.

 

 

NATURALNY KOLOR BEZ EFEKTU ODROSTU
Marzysz, by Twoje włosy naturalnie lśniły? Pragniesz rozpocząć swoją pierwszą przygodę z niezwykle delikatną koloryzacją bez amoniaku? Chciałbyś by kolor Twoich włosów został subtelnie zmieniony bez efektu odrostu? Lubisz zmieniać kolor bawiąc się nowymi refleksami? A może chciałbyś w dyskretny sposób ukryć pierwsze siwe włosy?

Zapytaj Naszego fryzjera o pielęgnacyjną koloryzację.

  

Potrzebujesz fryzjera - eksperta w koloryzacji do stworzenia idealnego blondu?
Dobrze trafiłaś!
Kompletna gama produktów do dekoloryzacji i rozjaśniania włosów od Les Fleurs D'O , którą mamy w Naszym Studio pozwoli nam osiągnąć najmodniejsze looki dla każdego rodzaju włosów - od pasemek przez balejaże, aż do blondu.